شرکت فنلاندی Rovio پس از موفقیت های بی نظیری که از بازی پرندگان خشمگین بدست آورد، دست به ساخت بازی جدیدی زده است. این بازی جدید که Amazing Alex نام دارد از بازی Casey's Contraptions الگو گرفته است.

Mikael Hed مدیر عامل شرکت Rovio در مصاحبه با شبکه تلویزیون فنلاند در مورد این بازی گفت: این بازی روی الکس "پسر جوان و کنجکاوی که علاقه مند به ساخت اشیاء میباشد، متمرکز است. همچنین Ville Jeijari مسئول توسعه Rovio در سایت خود گفت که این بازی دارای گیم پلی بسیار عالی و مناسب، بسیار سرگرم کننده و همچنین بسیار اعتیادآور و ژانر بازی پازل از نوع فیزیک گیج کننده میباشد! و افزود: ما در حال حاضر مشغول بازسازی عنوان به منظور ارتقا دادن آن، آماده شدن برای انتشار بازی میباشیم. Rovio انتظار استقبال غیر منتظره ای حتی از مخاطبان مسن تر دارد.
http://axgig.com/images/04875227840760541134.bmp

بازی Casey's Contraptions که در حال حاضر از AppStore حذف شده یک بازی آموزشی در مورد فیزیک پایه بود که حدود یکسال پیش راه اندازی شد. احتمال میرود که Amazing Alex دارای گیم پلی شبیه به این بازی باشد ولی مطمئنا با استانداردهای دشوار Rovio جلا خواهد خورد.

در این بازی میتوانید راه حل دوستانتان را ببینید و همچنین راه حل خود را روی Game Center قرار بدبد.
اما هیجان هنوز ادامه دارد!!! شما میتوانید در حین بازی به دوستانتان ایمیل بزنید تا ببینید با استفاده از وسایل موجود چه کسی توانسته چیز جالبتری اختراع کند!

Rovio زمان انتشار Amazing Alex را دو ماه دیگر اعلام کرده است!

منبع :
mobile4persian